Sesja narzeczeńska – wspaniała pamiątka na lata.

Zaręczyny to ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Warto uczcić je w wyjątkowy sposób. Jako fotograf ślubny zawsze staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom moich klientów. Niezmiernie ważną rzeczą dla mnie jest aby para młoda na sesji ze mną czuła się najbardziej swobodnie jak to tylko możliwe a to przekłada się na niesamowite zdjęcia. Wiele razy słyszałem od pary, że nie nadajemy się na zdjęcia. Nic bardziej mylnego !

Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na sprawdzenie się przed obiektywem, spędzenie ze sobą miłych chwil i oderwania się od problemów związanych z organizacją ślubu. Największym plusem sesji narzeczeńskiej jest to, że macie wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych zdjęć z okresu przed ślubem. Choć w pierwszej chwili takie zdjęcia wydają się zbędne to mimo wszystko za parę lat nabiorą innego, wyjątkowego znaczenia.

Gdzie najlepiej wykonać zdjęcia?

Nie potrzeba dużo się zastanawiać aby znaleźć idealne miejsce na sesję narzeczeńską. Doskonałym miejscem może być:

Pomysłów jest wiele. Wszystko zależy od Was i Waszej kreatywności lub po prostu zdajcie się na mnie. Jako fotograf mam wiele pomysłów i jakiś na pewno przypadnie Wam do gustu.

Sesja narzeczeńska to doskonała okazja aby lepiej poznać swojego fotografa.

Niezdecydowane pary młode zawsze staram się przekonać do sesji narzeczeńskiej. W mojej ofercie otrzymujecie ją zwykle w gratis jeśli zdecydujecie się wybrać mnie na Waszego fotografa. Oprócz zdjęć wykonanych na sesji, równie ważne jest to abyśmy się wzajemnie poznali. Skracamy dystans, budujemy zaufanie a gdy przychodzę do Was wykonać zdjęcia ślubne w najważniejszym dla Was dniu to nie jestem już obcym gościem z aparatem a Waszym kolegą.

Jak przebiega taka sesja?

Sesja trwa zwykle 2-3 h. Skupiamy się na wykonaniu różnorodnych kadrów i portretów. Zdjęcia odbywają się w luźnej i miłej atmosferze a od par często słyszę pytanie – Kiedy Ty zrobiłeś te zdjęcia? To dowodzi, że cała sesja to przede wszystkim doskonała zabawa.

Po co właściwie nam zdjęcia z sesji narzeczeńskiej?

Czasami właśnie takie pytanie słyszę od klientów. Już spieszę z odpowiedzią. Jak już wspominałem jest to świetna pamiątka z okresu znajomości Waszej przed ślubem. Uwierzcie, że w przyszłości na pewno docenicie te fotografie. Dodatkowym atutem takich zdjęć jest to, że można je w różny sposób wykorzystać w trakcie przygotowywania dnia ślubu. Zdjęcia z sesji możecie wykorzystać jako:

  • stworzenie indywidualnych zaproszeń ślubnych,
  •  jako dekoracje, gdy będziecie przygotowywali wystrój Waszej sali weselnej – możecie wykonać tablicę/ściankę, na której przykleicie zdjęcia z okresu znajomości przed ślubem,
  • zdjęcie jako podziękowanie dla gości za przybycie na Wasze wesele, umieszczacie takie zdjęcia na miejscach gdzie będą siedzieć Wasi goście
  • możecie wydrukować zdjęcie w formie obrazu, który wieszacie za Waszymi miejscami siedzącymi jako element dekoracji bądź prezent dla rodziców na podziękowania,
  • ze zdjęć z sesji możecie wykonać mały fotoalbum, który będzie super prezentem dla rodziców na podziękowania.

Jak ubrać się na sesję narzeczeńską?

Jeśli słyszę takie pytanie to zawsze odpowiadam – tak jak zwykle się ubieracie! Oczywiście jeśli ktoś chodzi na co dzień w dresach to niekoniecznie o to mi chodzi, no chyba że sesja ma charakter sportowy. Ubierzcie się luźno, tak aby Wam było wygodnie a zarazem stylowo. Możecie ubrać się w podobne odcienie kolorystyczne aby na zdjęciach nie było zbytniego kontrastu między Wami. Oczywiście nie muszę wspominać, że wypada ubrać się adekwatnie do pory roku. Nikt przecież w zimę nie wyskoczy na zdjęcia w krótkich spodenkach. Jeśli z czymkolwiek będziecie mieli problem to zawsze służę radą. Możecie się zdać na moje doświadczenie.

 

 

Kilka zdjęć z sesji narzeczeńskich na instagramie

 

 

Zapraszam do obejrzenia sesji narzeczeńskiej w mieście

 

Sesja narzeczeńska w Gdańsku – Ewelina i Adam