Nasza przygoda zaczyna się tutaj!

Ale najpierw parę słów o mnie.

Jestem Przemek - fotograf ślubny.

Jeśli szukacie osoby otwartej, wesołej i na maksa jarającej się tym co robi  – oto jestem!!!
Z wielką radością przeżyję z Wami kolejną niesamowitą dla mnie przygodę !

W mojej fotografii staram się uchwycić przede wszystkim emocje, bo to one sprawiają, że fotografia staje się ponadczasowa. Za każdym razem gdy spoglądamy na zdjęcie wracają wspomnienia. Czasem fotografia wywołuje uśmiech, czasem łzy – szczęścia bądź smutku. W jednej chwili spoglądając na zdjęcie jesteśmy tam gdzie kiedyś byliśmy. To jest magia fotografii !!!

Warto kolekcjonować piękne wspomnienia!!!

Zapraszam na mój BLOG – zobaczcie czy mój sposób fotografowania Wam odpowiada !!!

Zapraszam także:

"Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro".

Do zobaczenia na Waszym Ślubie!

FAQ

Wyprzedzając Wasze pytania które słyszę bardzo często przed podpisaniem umowy, postanowiłem zebrać wszystko w jednym miejscu.

Co zawiera reportaż ślubny?

Usługę jednego fotografa w postaci mojej osoby , mini sesję plenerową w dniu ślubu, obróbkę zdjęć mojego autorstwa, galerię zdjęć w internecie, zdjęcia wysłane w pełnych rozdzielczościach na chmurę do pobrania oraz foto-książkę 20×30 cm, 50 stron, mój dojazd. Fotografowanie zaczynam przeważnie 3 godziny przed ceremonią.

Ile zdjęć dostaniemy?

Galeria mojego autorstwa liczy 400 fotografii. Są one starannie wyselekcjonowane i poddane szczegółowej obróbce. Z tych fotografii wykonuję także projekty Waszych albumów. Zawsze oddaję więcej zdjęć niż obiecuję więc możecie być spokojni 😉. W przypadku pojedynczej sesji ślubnej lub narzeczeńskiej otrzymujecie ok 70 zdjęć.

Plener ślubny w dniu ślubu czy w inny dzień?

Jestem w stanie w dniu ślubu zabrać Was na 15 min i wykonać w tym czasie piękne zdjęcia plenerowe. Polecam natomiast przeznaczyć kilka godzin w inny dzień, kreatywnie wykorzystać ten czas i stworzyć ponadczasową pamiątkę!

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

Zdjęcia z dnia ślubu pojawią się w galerii klienta już do 4 tygodni. Potem jest sesja plenerowa, zdjęcia z niej dodaję do galerii w przeciągu kolejnych 10 dni. Na koniec wykonujemy albumy, książki i inne rzeczy. Całość najczęściej zamyka się w dwóch miesiącach.

Jakim sprzętem dysponujesz?

Fotografuję profesjonalnymi lustrzankami z podpiętą optyką najwyższej klasy. Zawsze posiadam przy sobie 2 aparaty więc żadna awaria sprzętu nie jest mi straszna. Na sali i w plenerze dysponuję dodatkowym oświetleniem. Fotografia jest przede wszystkim moją pasją i kwestia sprzętu dla mnie jest niezwykle istotna.

Sesja narzeczeńska?

WARTO! Zaufajcie mi. Jest to doskonała pamiątka dla Was, którą ponadto można doskonale wykorzystać jako prezenty dla rodziców. Będzie wspaniałym dopełnieniem historii o Was. Poza tym poznajemy się lepiej a Wy macie okazję do sprawdzenia się przed obiektywem.

Jaka jest cena za fotografowanie ślubu czy wykonanie sesji?

Ostateczna cena zależy od wielu czynników takich jak ilość i rodzaj albumów czy miejsca wykonania sesji plenerowej. Po zebraniu wszelkich informacji o Ślubie i Waszych potrzebach, wysyłam kompleksowo przygotowaną ofertę. Zapraszam do KONTAKU oraz rozmowy 511-721-127

Czy dostaniemy album lub foto-książkę?

Oferuję Foto-albumy, foto-książki, albumy-tradycyjne. W oprawach ze skóry, materiałów, drewna. Obrazy na płótnie, obrazy w ramie. Posiadam bardzo bogatą ofertę. Współpracuję z najlepszym laboratorium w Polsce. O Waszej pamiątce decydujecie Wy sami, ofertę przygotowuję indywidualnie. Całokształt mojej usługi – końcowy produkt zależy od Waszych marzeń i potrzeb!

Jaki jest zakres Twojej działalności?

Cała Polska. W dzisiejszych czasach odległość jest najmniejszym problemem. Najczęściej reportaże ślubne wykonuję na północy Polski z racji tego że mieszkam w Trójmieście.

Czy można zamówić usługę dwóch fotografów ?

Współpracuję z innymi fotografami jeżeli zajdzie taka potrzeba, ale sam jestem w stanie wykonać reportaż, który będzie bardzo zróżnicowany oraz odda wyjątkowość wydarzeń z dnia Waszego ślubu.

Czy musimy się spotkać przed ślubem?

Bardzo lubię spotkać się przed podpisaniem umowy. Napić się dobrej kawy i porozmawiać o Waszym ślubie, pokazać albumy, poznać Wasze oczekiwania i pomysły, zbudować przyjacielską relację. Jeżeli dzieli nas spora odległość nie widzę przeszkód albo zorganizować spotkanie przez Skype lub porozmawiać telefonicznie a formalności dopełnić poprzez e-mail.

Przypadki losowe – co będzie, jeżeli nie będziesz mógł sfotografować naszego ślubu?

Nigdy mi się to nie zdarzyło ale gdyby coś przeszkodziło mi dojechać na Wasz ślub mam obowiązek znaleźć godne zastępstwo. Znam bardzo wielu fotografów oferujących usługi na bardzo wysokim poziomie. Razem uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach, spotykamy się, wymieniamy doświadczenia. W dobie internetu jestem w stanie bardzo szybko zadziałać, także możecie spać spokojnie.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

  • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
  • Podanie kilku informacji pozwoli mi lepiej dopasować ofertę do Waszych potrzeb. Napiszcie np. ile planujecie gości, w jakim stylu chcecie zorganizować wesele, czy i gdzie marzy Wam się wyjątkowa sesja plenerowa?
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.