Fotograf Ślubny Trójmiasto - Oferta

Chciałbym, aby zdjęcia ślubne które otrzymacie były wyjątkową pamiątką! W związku z tym moja oferta jest zawsze dopasowana indywidualnie do Waszych potrzeb i preferencji, które mam nadzieję poznam. Zapraszam serdecznie do kontaktu! Napiszcie mi o swoich marzeniach a ja postaram się przygotować dla Was najlepsze rozwiązanie.

 

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Moja oferta jest prosta a zarazem kompletna. Zawiera jeden pakiet, w którym otrzymacie wszystko czego potrzebujecie. Wyróżnia mnie bardzo krótki czas oczekiwania na zdjęcia. Para młoda ma pełną kontrolę nad projektem albumu. Gwarantuję bezpieczeństwo Waszych zdjęć poprzez kopie zapasowe.

Reportaż ślubny zawiera:

 • 12 godzin fotografowania ( od przygotowań do oczepin – do 01:00 ),

 • 400 wyselekcjonowanych zdjęć po mojej autorskiej obróbce – zdjęcia w pełnej rozdzielczości do pobrania z dysku online,

 • Piękna 50 stronicowa Fotoksiążka z Waszymi zdjęciami, które sami do niej wybierzecie.

 • Galeria internetowa na www.kurdunowiczfotografia.pl pod hasłem dla Was i Waszych gości dostępna po ślubie przez 6 m-cy,

 • Mini sesja ślubna plenerowa w dniu wesela,

 • Dojazd w cenie,

 • Sesja plenerowa innego dnia po ślubie na terenie Trójmiasta ( na sesji plenerowej zdjęcia z drona ) .

 • SZYBKI TERMIN REALIZACJI – Zdjęcia w swojej galerii zobaczycie już do 4 tygodni po ślubie,

 

Moja oferta zawsze jest otwarta na Wasze propozycje. Napiszcie do mnie !!!. Kiedy będę znał Wasze oczekiwania to z przyjemnością dostosuję ofertę do Waszych potrzeb.

Dodatkowo:

 • Możliwość dokupienia fotoalbumów, fotoksiążek, obrazów na płótnie – ofertę przedstawię na spotkaniu.
 • Sesja narzeczeńska ( To świetna okazja, byśmy przed dniem Waszego ślubu mogli poznać się bliżej oraz dodatkowo fotograficzna pamiątka, która będzie idealnym uzupełnieniem reportażu ślubnego.). Takie zdjęcia możecie wykorzystać np. na zaproszenia ślubne.

Albumy

Posiadam bardzo bogatą ofertę foto-albumów i foto-książek w różnych formatach w oprawach ze skóry lub materiału, ze spersonalizowaną okładką. Odbitki naświetlam tylko i wyłącznie na profesjonalnym papierze fotograficznym. Współpracuję z najlepszym laboratorium i producentem fotoalbumów w Polsce! Więcej informacji udzielam na spotkaniu i będziecie mogli oczywiście zobaczyć przykładowe albumy.

Serdecznie zapraszam na spotkanie, herbatę z sokiem malinowym, rozmowę o Was i o Waszych zdjęciach.

Opinie

kurdunowicz-fotograf-trojmiasto-opinia-3

Ewelina i Dawid

⭐⭐⭐⭐⭐

Tak, tak i jeszcze raz tak! Najlepszy fotograf jakiego znam! 🙂 Super współpraca, świetny kontakt, w trakcie sesji rozbawia, rozluźnia atmosferę, w trakcie ceremonii ślubnej podpowiada co robić i kieruje imprezą! Niezawodny!

kurdunowicz-fotograf-trojmiasto-opinia-1

Ania i Dawid

⭐⭐⭐⭐⭐

Przemku! Artysto z wielkim zamiłowaniem do fotografii. To kilka naszych słów uznania dla Twojego profesjonalizmu 🙂 Mało jest na świecie ludzi, których cechuje tak wielka radość z wykonywania swojej pracy, pasja, talent, niebywały optymizm, odpowiedzialność, zaangażowanie i ogromna cierpliwość. Dziękujemy Ci za magię niezapomnianych wspomnień zamkniętych w tak wielu przepięknych kadrach. Za każdym razem, gdy przeglądamy nasz album, z uśmiechem na twarzy i ze wzruszeniem wracamy do najważniejszych chwil w naszym życiu. Twoje zdjęcia są niezwykle prawdziwe, a emocje wiernie oddane. Efekt końcowy zdjęć to mistrzostwo! Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!!! Do następnego spotkania 🙂

kurdunowicz-fotograf-trojmiasto-opinia-6

Monika i Jacek

⭐⭐⭐⭐⭐

Jeżeli chcecie mieć niepowtarzalne, pełne emocji zdjęcia, to Przemek jest fotografem, który wam to zapewni. 🙂 Chciałam, żeby na fotkach było widać jak nasz dzień ślubu naprawdę wyglądał (bez ingerencji w to co się działo, zbędnego ustawiania gości, pozowania, itp.) tym bardziej, że nie zdecydowaliśmy się na filmowanie, więc zdjęcia są jedyną pamiątką. Gdy zobaczyłam zdjęcia Przemka z innych wydarzeń od razu wiedziałam, że to będzie to. Dodatkowo Przemek jest super pozytywnym człowiekiem, który nie tylko robi przepiękne zdjęcia, ale również stwarza miłą atmosferę podczas fotografowania o czym mogliśmy się przekonać już na sesji narzeczeńskiej. Gdybym miała cokolwiek zmienić z dnia mojego ślubu to na pewno nie byłby fotograf.
Przemek, dziękujemy!!

kurdunowicz-fotograf-trojmiasto-opinia-2

Ewelina i Adam

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecamy gorąco 😊
KURDUNOWICZ FOTOGRAFIA = TALENT, PEŁNE ZAANGAŻOWANIE, PASJA I NIESAMOWITE ZDJĘCIA. Obok pełnego profesjonalizmu , Przemek jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Podczas sesji narzeczeńskiej – którą polecamy wszystkim – mieliśmy okazję poznać się i od razu wiedzieliśmy, że „MA TO COŚ”. Świetnie uchwycone emocje, cudowne wspomnienia przedstawione na pięknych fotografiach. Przez cały okres naszej współpracy wszystko było na najwyższym poziomie. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko a mimo to są idealnie dopracowane i zachwycają nas samych i nasze rodziny.

kurdunowicz-fotograf-trojmiasto-opinia-7

Paulina i Patryk

⭐⭐⭐⭐⭐

Z czystym sumieniem polecam!
Na ceremonii i weselu Przemek był prawie niewidzialny! Nawet nie wiedzieliśmy kiedy zrobił niektóre ujęcia 😀 Uchwycił na zdjęciach wszystko czego chcieliśmy i o niczym nie zapomniał. Do tego tworzy tak pozytywną i luźną atmosferę, że na sesji ślubnej obyło się bez stresu 😊 Pierwszy raz pozowaliśmy do profesjonalnych zdjęć i na prawdę przy Przemku nie ma się czego bać 😉 Polecamy i dziękujemy za piękne fotografie! 💐

kurdunowicz-fotograf-trojmiasto-opinia-4

Gosia i Marcin

⭐⭐⭐⭐⭐

Gorąco polecam! Zdjęcia rewelacyjne, Przemek to super fotograf i jeszcze fajniejszy człowiek! 😉 Dziękujemy za piękną pamiątkę ze ślubu i wesela. ❤️

Zapytaj o termin oraz cenę

 • DD ukośnik MM ukośnik RRRR
 • Podanie kilku informacji pozwoli mi lepiej dopasować ofertę do Waszych potrzeb. Napiszcie np. ile planujecie gości, w jakim stylu chcecie zorganizować wesele, czy i gdzie marzy Wam się wyjątkowa sesja plenerowa?
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.