Wesele w hotelu Mistral – ślub w marynarskim klimacie.

Wesele w hotelu Mistral było zapewne niesamowitym przeżyciem dla Pameli i Konrada.  Konrad jest Oficerem Marynarki Wojennej więc nie mogło zabraknąć żołnierskiego munduru, wojskowego szpaleru i akcentów związanych z morzem. Ale wszystko po kolei. Nasze spotkanie zaczęliśmy od sesji narzeczeńskiej, na którą umówiliśmy się w ich rodzinnym mieście Pucku.

Sesja narzeczeńska nad morzem.

Pamela i Konrad mieszkają Pucku. Na sesję narzeczeńską umówiliśmy się więc u nich w mieście. Ja często bywam w Pucku na spacerach z rodziną. To niewielka miejscowość ale wielce klimatyczna. Ma swój urok i bardzo ucieszyłem się, że możemy spotkać się tam na naszą wspólną sesję. Zawsze powtarzam parom, że piękne zdjęcia możemy zrobić wszędzie. Nie ma potrzeby jechać w odległe miejsca, szczególnie, że przed ślubem młodzi mają wiele na głowie a taka sesja jest doskonałą odskocznią i chwilą relaksu oraz dobrej zabawy dla nich.

 

 

Najpierw trzeba się przygotować

Zdjęcia w dniu ślubu zacząłem od wizyty u Konrada. Konrad przygotowywał się w domu rodziców w Kuźnicy. Jest to niewielka miejscowość na drodze z Władysławowa na Hel. Po wejściu do domu od razu widać było, że Konrad to marynarz z powołania. Jego pokój był urządzony w marynarskim klimacie i czuć było wszechobecną więź z morzem. Również ja uwielbiam takie klimaty.

 

 

Po przygotowaniach u Konrada udałem się do Pameli. Faceci zwykle mają tak, że mniej się stresują w dniu ślubu. Może po prostu umieją to lepiej ukrywać. W domu Pameli było czuć lekkie podekscytowanie a może nawet podenerwowanie. Wszyscy krzątali się jak mróweczki i przygotowywali do tego co miało nadejść.

W przygotowaniach Pameli pomagała siostra i mama. Choć nawet i tata w pewnej chwili musiał pomóc. Kiedy już Panna Młoda była gotowa to czekaliśmy na przyjazd Konrada i to co miało nastąpić czyli tak zwany “first look”.

 

 

W końcu Pan Młody przybył i mógł zobaczyć swoją przyszłą żonę pierwszy raz w sukni ślubnej. Ach, jak ja lubię te momenty w mojej pracy. Po prostu uwielbiam przeżywać te wspaniałe chwile razem ze wszystkimi uczestnikami ślubu. Emocje, które towarzyszą w dniu ślubu są nie do opisania. Ktoś mógłby powiedzieć, że przecież ja jestem tylko w pracy, to są obcy ludzie więc powinno mi być obojętne to co się dzieje. Ale to nie prawda.

Jeśli ktoś swoją pracę wykonuje z pasją tak jak ja to nie może podchodzić do tego bez emocji. Tak się nie da. To jest to, co daje mi paliwo aby fotografować. Jaram się tym bez końca.

 

 

Piękny kościół i sakramentalne TAK !

Pamela i Konrad na miejsce ślubu wybrali parafię Św. Faustyny Kowalskiej w Pucku. Muszę przyznać, że to jeden z piękniejszych kościołów w jakim miałem przyjemność fotografować. Jest niezwykle przestronny, jasny. kolorowy. W takim miejscu aż chce się fotografować. Jednak to nie kościół sam w sobie sprawia, że zdjęcia są niesamowite a ludzie. Gdy pierwszy raz spotkałem Pamelę i Konrada to wiedziałem, że na ich ślubie będzie pięknie. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu. To uczucie jakim siebie darzą i miłość jaka od nich bije sprawia, że człowiek się uśmiecha już od samego patrzenia na nich. Widać, że są sobie przeznaczeni.

 

 

Szalona zabawa czyli wesele w hotelu Mistral.

Musze to napisać – wesele w hotelu Mistral w Gniewinie to przepis na doskonałą imprezę. Po prostu genialne miejsce. Detale, dekoracje, i niesamowite jedzenie.

Przyjęcie weselne w hotelu Mistral rozpoczął szampan a tuż po nim był pierwszy taniec. W zasadzie można rzec, że to były dwa pierwsze tańce bo Pamela i Konrad sprawili, że nie był to taniec jakich wiele. Zresztą zobaczcie sami.

 

 

Śpiewający Dj – tego jeszcze nie grali.

Jeśli masz na weselu dj-a, który zna się na swoim fachu to wiesz, że będzie ogień. To również gwarancja, że ja jako fotograf będę miał dla Was świetne zdjęcia z zabawy. Ale nikt chyba a na pewno ja nie spodziewał się, że spotka śpiewającego dj-a. Krzysztof Gdaniec wodzirej to ktoś, kogo z czystym sumieniem i niezwykłą przyjemnością mogę polecić Wam na wasze wesele. Doskonale wiedział jak zachęcić gości do zabawy a jego występy wokalne w przerwach między setami muzycznymi  były prawdziwą ucztą dla ucha i duszy.

 

 

Mini sesja w dniu wesela.

W trakcie wesela zawsze staram się zabrać  parę młodą na mini sesję zdjęciową. Jest to chwila oddechu dla Was i możliwość nacieszenia się sobą w tym jakże cudownym dniu. Nic nie zastąpi emocji jakie towarzyszą w dniu ślubu. Dlatego zdjęcia, które wtedy powstają są często bardziej wartościowe niż te, które wykonujemy w trakcie pleneru innego dnia.

 

 

Wybuchowe zakończenie dnia

Jednym z ważnych punktów na weselu jest tort oraz oczepiny. Jedno i drugie było z fajerwerkami i to dosłownie. Całe szczęście, że nikt nie wezwał straży pożarnej bo było naprawdę gorąco.

 

 

Wesele: hotel Mistral w Gniewinie

DJ: Krzysztof Gdaniec

Suknia ślubna: Salon sukien ślubnych Alicja

Makijaż: Alicja Witza Makeup